Sprawdź usługi, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.
kontakt@e-advertising.pl

+48 536 934 453

Kompletna reklama w internecie

Próbowałeś wiele form reklamy i żadna nie była skuteczna lub trwało to zbyt długo? chcesz zareklamować swój produkt, firmę, bloga, fanpage, aplikacje, stronę internetową, wydarzenie, aby pozyskać potencjalnych odbiorców? Skorzystaj z naszej oferty! Reklama dla każego! Działamy całkiem inaczej niż inne agencje.

 

Usługa całościowa, preferowana dla abonamentów miesięcznych.

 

Jak to wygląda?

Krok 1: Klient kontaktuje się z nami, przedstawia nam co zamierza osiągnąć

Krok 2: Analizujemy usługę lub produkt, który chce zareklamować, tworzymy fanpage lub wykorzystujemy istniejący

Krok 3: W ciągu 24 godzin lub w dłuższym czasie (zależnie od wytycznych klienta) zdobywamy tysiące polubień na fanpage z naszych źródeł w celu zwiększenia wiarygodności fanpage i przygotowania go pod pozyskanie potencjalnych odbiorców

Krok 4: Gdy twój fanpage będzie posiadał konkretną ilość lajków to tworzymy kampanię Facebook Ads dopasowaną do twojego kontentu, tak aby zminimalizować koszty oraz dotrzeć do właśnie tych odbiorców, którzy będą zainteresowani Twoimi działaniami

Łatwiej jest dotrzeć do zainteresowanych osób gdy nasz fanpage posiada jakiekolwiek polubienia bo jest wtedy bardziej wiarygodny, dlatego stawiamy na właśnie taką formę reklamy. Była ona przez nas testowana i realizowana dziesiątki razy.

 

Skąd bierzemy polubienia na start?

Mamy własne źródło, własny system, prowadzimy bezpieczne i skompletowane działania, które pozwolą nam pozyskać tysiące lajków w ciągu 24 godzin.

 

Posiadamy certyfikat Facebook Ads.

 

Dlaczego Facebook Ads?

Jest to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie gdy chcemy dotrzeć do konkretnych osób zainteresowanych naszą reklamą. Facebook Ads daje nam wiele możliwości, możemy na prawdę prezycyjnie trafiać z reklamą do konkretnych osób.  Jest to skomplikowany proces i wymaga profesionalnej analizy, ale nie martw się, zrobimy to za Ciebie!

 

Przykład?

Prowadzisz firmę, która zajmuje się sprzedażą ubrań dla sportowców. Trafimy do osób w odpowiednim przedziale wiekowym, z wybranej przez Ciebie lokalizacji, płci, osoby które interesują się sportem, uprawiają go regularnie, często robią zakupy itp. (zależnie od tego czy sprzedaż prowadzona jest przez internet czy nie).

 

Ceny ustalamy indywidualnie z klientem. Są zależne od wybranej przez klienta ilości lajków na start, rodzaju reklamowanego produktu, usługi czy kontentu oraz liczby osób do jakiej chcemy dotrzeć.

media społecznościowe reklama
media społecznościowe reklama
media społecznościowe reklama