Sprawdź usługi, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.
kontakt@e-advertising.pl

+48 536 934 453

Informacje o zamówieniach i sposobie realizacji (Allegro i nasz Sklep)

1. Lajki na fanpage z Polski są dodawani stopniowo, nawet ponad 30 dni, zależ nie od ilości zamówionej (oferta skierowana dla osób, które chcą wolnego i stopniowego przyrostu w małych ilościach)

2. Lajki na fanpage z całego świata są dodawani od 1 dnia do 4 dni, zależnie od zamówionej ilości (oferta skierowana dla osób, które chcą szybko i skutecznie pozyskać lajki w dużych ilościach)

3. Osoby, które odwiedzają dany fanpage widzą samą ilość lajków, nie widzą kto go lajkuje, może to zobaczyć tylko administrator danego fanpage. Dlatego to skąd pochodzą lajki nie ma znaczenia, głównie chodzi tutaj o sposób przyrostu jaki klient chce uzyskać.

4. Na życzenie klienta możemy wydłużyć czas realizacji danego zamówienia i dodawać lajki, obserwujących, wyświetlenia i inne reakcje, jakie oferują media społecznościowe stopniowo kazdego dnia, zależnie od możliwości.

5. Tylko klient może usunąć dodane lajki, obserwujące osoby i inne reakcje. W serwisie Facebook można to zrobić za pomocą panelu administratora, na Instagramie poprzez blokowanie danych osób. Jeśli chce zatrzymać daną kampanię na fanpage to ustaw ograniczenie na ten fanpage np. “polubienia tylko z Polski”. Jeśli chcesz zatrzymać kampanię na Instagramie to ustaw profil na prywatny.

6. Jeżeli Fani się nie pojawiają zapewne fanpage ma jakieś zabezpieczenia geograficzne lub wiekowe.
(ustawienia fanpage -> ogólne ->…)

Proszę włączyć widoczność strony dla całego świata i poinformować nas o zmianie.

7. Profil na Instagramie musi byc ustawiony na publiczny na czas realizacji zamówienia.

8. Ilość polskich lajków (na posty, zdjęcia, filmiki, komentarze) ciągle się zmienia, baza jest elastyczna i wpływają na to zmiany Facebooka, dlatego oferujemy także lajki zagraniczne.