Sprawdź usługi, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.
kontakt@e-advertising.pl

+48 536 934 453

Pozycjonowanie aukcji na Allegro

W 2017 roku po zmianach jakie wprowadziło Allegro, na pozycjonowanie naszych aukcji wpływa bardzo wiele czynników. Jeśli Twoje aukcje ciągle znajdują się na samym dole lub na dalszych stronach to dobrze trafiłeś. Nie ważne czy już prowadzisz sprzedaż czy dopiero zaczynasz. My pomożemy Ci podnieść pozycję twoich aukcji na Allegro oraz sprawimy, że będą bardziej przyjazne dla algorytmu Google, co zwiększy szanse na odnalezienie twoich produktów przez potencjalnych klientów.

 

Na pozycjonowanie wpływa bardzo wiele czynników – my poprawimy każdy, który będzie tego wymagał. Pozycjonowanie aukcji wyżej może poprawić Twoją sprzedaż nawet o 100%!

Jeśli Twoje aukcje będą spełniać wszystkie wymogi Allegro to zaproponujemy stworzenie kampanii Allegro Ads w celu zwiększenia sprzedaży.

 

Im więcej zainwestujesz w reklamę na Allegro tym częściej będą się wyświetlać twoje oferty. Przed promowaniem oferty dostosujemy je do wymagań Allegro.

Jeśli prowadzisz już sprzedaż na Allegro to prześlij nam swoje aukcje do analizy lub link do sklepu. W przypadku gdy chcesz zacząć sprzedaż na Allegro skontaktuj się z nami, uzgodnimy dalsze kroki działania.

media społecznościowe reklama