Sprawdź usługi, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.
kontakt@e-advertising.pl

+48 536 934 453

marketingypl
targetowanie co do lokalizacji

Możliwość dotarcia do osób z wybranego przez Ciebie miejsca na cały świecie

wybór płci

Możliwość dotarcia do konkretnie wybranej płci oraz osób w danym przedziale wiekowym

dopasowanie do profilu

Zrobimy dokładne rozeznanie twojego profilu i dotrzemy do osób, które wykazują podobne zainteresowania i zachowania. Poprawimy twoją stronę lub stworzymy do zera jeśli jej nie posiadasz.

dokładny cel

Dostosujemy kampanie do celu, który chcesz osiągnąć, nie ważne czy chcesz zdobyć nowych fanów, czy chcesz aby ktoś odwiedził Twój sklep lub pobrał Twoją aplikację

poprawa-zasiegu

Poprawimy zasięgi twojego profilu oraz jego pozycję w wyszukiwarce, tak aby profil był częściej proponowany innym, a także częściej wyszukiwany.

więcej-lajków

Zadbamy o wizerunek Twojego profilu, tak aby każdy kto go odwiedził ciągle wracał. Pomożemy Ci pozyskać zaangażowanych i aktywnych odbiorców, a także zwiększyć liczby fanów, obserwujacych w mediach społecznościowych.

zadowolenie-odbiorców-facebook

 Czy wiesz, że profile w mediach społecznościowych, które mają ogromne ilości obserwujących, polubień bardziej przyciągają osoby odwiedzające? Ponad 90% osób, które odwiedzą Twój profil pierwsze co zrobią to zwrócą uwagę własnie na te liczby i to te liczby mogą przesądzić o tym, czy ktoś będzie obserwował Twój profil.

 Jak działamy? Wykorzystujemy możliwości i dane jakie daje nam Facebook i Instagram, tak aby stworzyć dla Ciebie idealną grupę odbiorców. Nasze działania pomogą Ci pozyskać ogromne ilości osób, które właśnie szukają tego co Ty możesz im zaoferować. Nie potrzebujemy żadnych haseł do Twoich profili. Wystarczy nam tylko link do profilu, który musisz podać przy zakupie.

marketingypl
wzrost liczby wyświetleń
przykladowa-kampania
wzrost liczby odbiorców

Wzrost polubień/obserwujących o 38%

wzrost zasięgu

Wzrost zasięgu o 77%

aktywność dotycząca postów

Wzrost aktywności dotyczącej postów o 54%

 Strony przygotowywujemy od zera z najwyższą starannością oraz przeprowadzamy podstawową optymalizację SEO wraz ze wdrożeniem certyfikatu SSL dla bezpieczeństwa przepływu danych na twojej stronie. Twoja strona będzie przygotowana pod telefony komórkowe.

tabliczka

Płacisz tylko za efektywne reklamy

 Jeśli tutaj trafiłeś to zapewnie nie wiesz jak pozyskać potencjalnych odbiorców, klientów w internecie lub w ogóle nie wiesz jak zacząć tą całą sprzedaż w internecie, jest Ci to totalnie obce i nie wiesz jak zacząć. Aby sprzedawać w sieci lub budować swoją społeczność musisz trafić do potencjalnie zainteresowanych odbiorców oraz pokazać im, że to u Ciebie warto kupić lub że to Ty prezentujesz taki kontent jaki ich interesuje i to ty musisz potrafić te osoby u siebie “zatrzymać”.

 Pomożemy Ci!  Nieprzerwanie od ponad 4 lat badamy rynek mediów społecznościowych i nasze usługi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. To my od zera tworzymy twoją stronę lub poprawiamy jeśli już ją posiadasz więc możesz mieć pewność, że zostanie przygotowana tak aby spełniała wszystkie wymagania wyszukiwarek oraz aby reklama była bardziej skuteczna.

 Chcesz znać nasze ceny? U nas nie dostaniesz ich na gotowo. Tworzenie stron czy reklam jest różne dla każdego biznesu i dla każdej osoby. Ustawienie reklamy na Facebooku jest proste, ale osiąganie wyników bardzo trudne, a nam nie zależy na tym, aby tylko “puścić Ci reklamę”. Skuteczną reklamę tworzy się często w dłuższym okresie czasu i wymaga ona dobrego poznania swojego klienta, odbiorcy. Zależy nam na tym, abyś Ty widział efekty naszej pracy.

send-link-to-page

Skontaktuj się w sprawie współpracy i przedstaw wymagania

order-now

Poznaj naszą propozycję rozwoju twojej działalności

progress-after-promotion

Zaakceptuj ją i sprawdzaj efekty.