Sprawdź usługi, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.
kontakt@e-advertising.pl

+48 536 934 453

marketingypl
jak wypromować stronę

Możliwość dotarcia do osób z wybranego przez Ciebie miejsca na cały świecie

jak wypromować stronę

Możliwość dotarcia do konkretnie wybranej płci oraz osób w danym przedziale wiekowym

jak wypromować stronę

Zrobimy dokładne rozeznanie twojego profilu i dotrzemy do osób, które wykazują podobne zainteresowania i zachowania. Poprawimy twoją stronę lub stworzymy do zera jeśli jej nie posiadasz.

jak wypromować stronę

Dostosujemy kampanie do celu, który chcesz osiągnąć, nie ważne czy chcesz zdobyć nowych fanów, czy chcesz aby ktoś odwiedził Twój sklep lub pobrał Twoją aplikację

jak wypromować stronę

Poprawimy zasięgi twojego profilu oraz jego pozycję w wyszukiwarce, tak aby profil był częściej proponowany innym, a także częściej wyszukiwany.

jak wypromować stronę

Zadbamy o wizerunek Twojego profilu, tak aby każdy kto go odwiedził ciągle wracał. Pomożemy Ci pozyskać zaangażowanych i aktywnych odbiorców, a także zwiększyć liczby fanów, obserwujacych w mediach społecznościowych.

zadowolenie-odbiorców-facebook

 Czy wiesz, że profile w mediach społecznościowych, które mają ogromne ilości obserwujących, polubień bardziej przyciągają osoby odwiedzające? Ponad 90% osób, które odwiedzą Twój profil pierwsze co zrobią to zwrócą uwagę własnie na te liczby i to te liczby mogą przesądzić o tym, czy ktoś będzie obserwował Twój profil.

 Jak działamy w mediach społecznościowych? Wykorzystujemy możliwości i dane jakie daje nam Facebook i Instagram, tak aby stworzyć dla Ciebie idealną grupę odbiorców. Nasze działania pomogą Ci pozyskać ogromne ilości osób, które właśnie szukają tego co Ty możesz im zaoferować. Nie potrzebujemy żadnych haseł do Twoich profili. Wystarczy nam tylko link do profilu, który musisz podać przy zakupie.

Jak sprzedawać w internecie?
Jak sprzedawać w internecie?

 Docieramy do twoich klientów za pomocą reklam w Google. Twoja strona będzie się wyświetlać na pierwszej stronie użytkownikom, którzy będą wyszukiwać konkretne słowa kluczowe. Dobieramy te najpopularniejsze – związane z twoją działalnością. Przed reklamą twojej strony optymalizujemy ją zgodnie z SEO. Dzięki temu będziesz docierał do większej liczby potencjalnych klientów. Nasz schemat działania polega na wspieraniu sprzedaży wielokanałowej. Opracowaliśmy własne etapy działania i system sprzedaży, który pozwala zmaksymalizować sprzedaż.

wzrost liczby wyświetleń
przykladowa-kampania
jak wypromować stronę

Wzrost polubień/obserwujących o 38%

jak wypromować stronę

Wzrost zasięgu o 77%

jak wypromować stronę

Wzrost aktywności dotyczącej postów o 54%

Jeśli chcesz zacząć sprzedaż na Allegro, wprowadzić nowy produkt lub zwiększyć aktualne zyski. Wesprzemy twoją sprzedaż za pomocą Allegro Ads. Twoje oferty będą wyświetlane osobom, które ich szukają. Wyświetlamy twoje oferty wysoko – w miejscach, które generują korzystny zysk

 Strony przygotowywujemy od zera z najwyższą starannością oraz przeprowadzamy podstawową optymalizację SEO wraz ze wdrożeniem certyfikatu SSL dla bezpieczeństwa przepływu danych na twojej stronie. Twoja strona będzie przygotowana pod telefony komórkowe.

jak wypromować stronę

Płacisz tylko za efektywne reklamy

 Jeśli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie nie wiesz jak pozyskać potencjalnych odbiorców, klientów w internecie oraz jak zacząć tą całą sprzedaż w internecie. Aby sprzedawać w sieci lub budować swoją społeczność musisz trafić do potencjalnie zainteresowanych odbiorców oraz pokazać im, że to u Ciebie warto kupić lub że to Ty prezentujesz taki kontent jaki ich interesuje i to ty musisz potrafić te osoby u siebie “zatrzymać”.

 Pomożemy Ci!  Nieprzerwanie od ponad 5 lat badamy rynek mediów społecznościowych oraz trendów sprzedażowych, a nasze usługi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. To my od zera tworzymy twoją stronę lub poprawiamy aktualną. Krok po kroku działamy z klientami zgodnie z opracowanym przez nas systemem sprzedaży.

 Tworzenie stron,  reklam jest zróżnicowane dla każdego biznesu, każdej osoby. Ustawienie reklamy na Facebooku jest proste, ale osiąganie wyników bardzo trudne, a nam nie zależy na tym, aby tylko “puścić Ci reklamę”. Skuteczną reklamę tworzy się często w dłuższym okresie czasu i wymaga ona dobrego poznania swojego klienta, odbiorcy. Zależy nam na tym, abyś Ty widział efekty naszej pracy.

jak wypromować stronę

Skontaktuj się w sprawie współpracy i przedstaw wymagania

jak wypromować stronę

Poznaj naszą propozycję rozwoju twojej działalności

jak wypromować stronę

Zaakceptuj ją i sprawdzaj efekty.